عوامل موثر بر قیمت ایزوگام

عوامل موثر بر قیمت ایزوگام

5/5 - (1 امتیاز)

عواملی که بر قیمت ایزوگام تأثیر می گذارد

قیمت گذاری ایزوگام طبق قواعد و مقرراتی صورت می گیرد که هر کدام از قواعد می تواند شامل جنس متراژ ، ضخامت و … باشد و باعث شود تا تفاوت هایی در قیمت ایزوگام ها شود.  در ادامه می خواهیم عوامل موثر بر قیمت ایزوگام را که سبب وجود این تفوت قیمت میان محصولات می باشد، مطالبی را به شما ارائه نماییم.

عوامل موثر بر قیمت ایزوگام

نحوۀ خرید ایزوگام

این که چگونه و از چه طریقی می توانید ایزوگام خریداری کنید و یا این که ایزوگام را از کجا تهیه می کنید و … نیز از مواردی هستند که بر قیمت ایزوگام تأثیر زیادی دارند.

خرید ایزوگام بصورت یکجا

پیشنهاد می شود که زمانی که اقدام به خرید ایزوگام می کنید، این را به صورت یکجا و عمده خریداری کنید. و در زمان صرفه جویی و از هزینه های اضافی جلوگیری کنید.

همچنین مزیتی که در خرید عمده و یکجا وجود دارد این است که قیمت یکجای ایزوگام نسبت به خرید جزئی کمتر خواهد بود. پس سعی کنید تا قبل از خرید ایزوگام، محاسبات کلی را انجام داده و سپس ایزوگام را به صورت یکجا و با قیمت مناسب تر خریداری کنید.

خرید ایزوگام از شرکت های معتبر

در زمینه خرید و نصب ایزوگام ها، شرکت های زیادی در کشور فعالیت دارند. می توانید با کمی تحقیق و شناخت این شرکت ها با توجه به سابقه و تاریخچۀ آنها و همچنین کیفیت محصولات، بهترین انتخاب را داشته باشید.

پس شناخت برند و کیفیت خوب در این زمینه میث توانید به قیمت ایزوگام به اینجا مراجعه کرده و بهترین کیفیت و همچنین از قیمت نصب ایزوگام مطلع شوید.

انتخاب ایزوگام مناسب با توجه به قیمت آن

مهمترین عامل دئر قیمت ایزوگام نوع آن و همچنین کیفیت ایزوگام می باشد. می توانید برای شناخت ایزوگام مرغوب نیز سایر مقالات ما را مطالعه نمایید.

عوامل موثر بر قیمت ایزوگام

همچنین سایر مواردی که بر قیمت ایزوگام ها تأثیر دارد می تواند از موارد زیر باشد:

نشان استاندارد

کمتر شدن ساخت و ساز در سطح شهر سبب ایجاد تغییراتی در قیمت ایزوگام ها شده است و همین امر به مرور از زمان از کیفیت ایزوگام ها کاسته و در نتیجه قیمت آنها نیز کاهش یافته است. اما چیزی که باید به آن توجه داشته باشیم نشان استاندارد می باشد.

چرا که اگر ایزوگامی نشان استاندارد دریافت کند، در این صورت می توان گفت کیفیت فویل آلومینیوم، قی، الیاف تیشو و لایه های داخلی آن مورد بررسی قرار گرفته است. تمامی مواردی که ذکر شد نیز بر قیمت ایزوگام تأثیر خواهد گذاشت.

تأثیر فویل آلومنیومی بر قیمت ایزوگام

فویل آلومینیومی همان لایۀ بیرونی ایزوگام می باشد و طرح های گوناگونی برای تشکیل آن در نظر می گیرند. مانند ایزوگام های فویل دار ساده و …

برخی افراد نیز به جهت جلوه و شکیل کردن محل ایزوگام اط طرح های مختلف ( چمنی، آجری و چوبی ) نیز امکان دارد استفاده نمایند. این موارد نیز از عوامل تأثیرگذار بر قیمت ایزوگام خواهند بود.

تأثیر الیاف تیشو بر قیمت ایزوگام

تیشو ( الیاف شیشه ای ) نیز از مواردی بسیار تأثیرگذار بر کیفیت ایزوگام می باشند و قیمت آن نیز به دنبال آن تغییر می کند. اینت موضوع که شرکت ها از نمونه های وارداتی استفاده می کنند یا تولیدات داخلی، نیز می تواند از عواملی باشد که قیمتگذاری را تحت تأثیر خود قرار می دهد.

عوامل موثر بر قیمت ایزوگام

ضمانت نامه و بیمه نامه، دیگر مواردی هستند که بر قیمت ایزوگام تأثیر دارند

موادی که گفته شد، بر قیمت ایزوگام ها تأثیر زیادی دارد، چرا که شرکت هایی که بیمه نامه و ضمانت نامه می دهند، از کیفیت بالا و مرغوبیت محصول خود اطمینان دارند. بنا براین قیمت آنها نیز با جاهای دیگر تفاوت خواهد داشت.

خدمات پس از فروش

زمانی که شرکتی حرف از خدمات پس از فروش می زند، به این معنا خواهد بود که از مرغوبیت محصول خود اطمینان دارد و حتی پس از فروش نیز حاضر به تضمین و خدمات می باشد.

با توجه به خدماتی که هر شرکتی گس از فروش محصول خود دارد، تعیین می کند که قیمت گذاری ایزوگام به چه صورت خواهد بود. معمولاً شرکت هایی که خدمات پس از فروش دارند، خرید ایزوگام از آنها مقرون بصرفه تر خواهد بود.

خدمات پس از فروش اطمینان افراد را نسبت به محصول افزایش می دهد و با اطمینان خاطر بیشتری اقدام به خرید خواهند کرد.

تأثیر شرایط آب و هوایی

شرایط آب و هوایی محیطی نصب ایزوگام در آن انجام می گیرد، نیز از مواردی می باشد که قیمت ایزوگام را تحت تأثیر می دهد. به عنوان مثال تیزوگام هایی که در مناطق سردسیر نصب می شوند نسبت به ایزوگام های مورد استفاده در مناطق گرم قیمت بیشتری دارند. یا منطاقی هستند که بارندگی در آنها زیاد می باشد. در این مناطق با از ایزوگامی با ضخامت و کیفیت بالاتر استفاده نمود.

عوامل موثر بر قیمت ایزوگام

محل نصب و راه اندازی ایزوگام

با توجه به محل نصب ایزوگام باید از نوع خاص ایزوگام ( با توجه به محل موردنظر ) استفاده نمایید تا بتواند بازدهی لازم را به ارمغان بیاورد. عایقکاری پشت بام ها از طریق ایزوگام های دارای فویل استفاده می شود. این ایزوگام ها نسبت به ایزوگام های ساده قیمت بیشتری دارند. بنابراین توصیه می کینیم با توجه به نیازتان خرید انجام دهید.

جمع بندی

همانطور که گفتیم، اگر می خواهید ایزوگامی مرغوب و با کیفیت را خریداری کنید، بی شک باید هزینۀ بیشتری نسبت به ایزوگام های ساده تر بکنید. که این کیفیت بیشتر بستگی به عواملی که ذکر شد خواهد داشت.

پس با شناخت دقیق این موارد و داشتن اطلاعات کافی در این زمینه، میتاونید با توجه به شرایطی که دارید دست به انتخابی مناسب و بصرفه بزنید. چرا که حتماً هزینۀ زیاد نشان دهندۀ مرغوبیت محصول نخواهد بود.

اشتراک گذاری این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


تماس با مشاور