عایق نانو

خرید عایق نانو - نصب عایق نانو

عایق نانو

2.6/5 - (5 امتیاز)

عایق نانو

در این مقاله از سری مقاله های ایزوگام دلیجان به این مساله خواهیم پرداخت که ایزوگام های نانو کیفیت بهتری دارند و یا ایزوگام های معمولی ؟ با ایزوگام دلیجان تا انتهای این مقاله همراه باشید تا اطلاعات کاملی را در رابطه با بررسی و مقایسه این دو نوع عایق بدست آورید. از گذشته تا به امروز ، با وجود پیشرفت‌های بسیاری که در صنعت عایق‌کاری صورت گرفته است و کلیه امور مربوط به عایق کاری ساختمان ها دگرگون شده است. عایق نانو

اما ، هنوز هم هستند بسیاری از مردم که از قیر به عنوان عایق رطوبتی حمام ، توالت و کف استفاده می‌کنند . حال سوال مهم و جدی اینجاست که آیا ایزوگام بدون در نظر گرفتن هزینه و قیمت های انجام عایق نانو ، برای انجام و انتخاب هر کدام از این انواع باید در نظر گرفته شود که کدام یک از این انواع برای حفاظت از ورود هرگونه آب و نم به داخل خانه بهتر و کارایی بهتری دارد ؟

با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید تا تمامی اطلاعات مهم را در رابطه با عایق نانو از شرکت ایزوگام دلیجان دریافت نمایید.

 

دریافت خدمات عایق نانو از ایزوگام دلیجان

در فصل پاییز و زمستان و یا به طور کلی عایق کاری در مناطقی که بارندگی زیاد است از عایق رطوبتی برای حفاظت در برایر رطوبت و ورود آب به قسمت های مختلف ساختمان و جلوگیری از ورود رطوبت به خصوص از سقف ساختمان ها استفاده می شود. عایق رطوبتی  نیزاغلب در پشت بام ها، حمام ها، استخرها و غیره به صورت معمول استفاده می شود.

در تمام مناطقی که با آب در تماس هستند مانند خوردگی فلزات ، رشد ضایعات و قارچ ها ، یخ زدگی سازه ها و غیره . عایق های نانو و ایزوگام انواع مختلفی از عایق های رطوبتی هستند شما عزیزان می توانید در هنگام نیاز به دریافت خدمات عایق نانو از ایزوگام دلیجان با شماره تماس های موجود در صفحه تماس گرفته و اقدام به دریافت راهنمایی نمایید.

 

عایق نانو و مطالب مهم در رابطه با عایق کاری ایزوگام دلیجان

برای آشنایی بیشتر شما عزیزان با عایق نانو و خدمات مربوطه به عایق رطوبتی نانو از مجموعه و شرکت ایزوگام دلیجان باید عرض شود که این عایق در اصل نوعی لایه پوششی ضد آب و محافظ بر پایه پلیمرهای اکریلیک پایه آب و رزین های الاستومری است. نانو عایق با ترکیب مواد مختلف در مقیاس زیر مولکولی و نانومتری و همچنین ایجاد پلیمرهای نفوذپذیر در هوا ساخته می شود.

به دلیل چسبندگی دورانی و اثرات آن بر روی سطح ، طول عمر سطح عایق شده را افزایش می دهد و بنابراین عایق رطوبتی نانو هم اقتصادی و هم بادوام بوده و عایق سبک، قوی، الاستیک و یکپارچه می باشد به یاد داشته باشید که شما عزیزان می توانید همواره برای دریافت تمامی خدمات در رابطه با عایق نانو از ایزوگام دلیجان چه از طریق وبسایت و چه از طریق شماره تلفن های موجود در این صفحه اقدام نمایید.

 

آشنایی با دسته بندی های عایق نانو

عایق های نانو به سه نوع تقسیم می شوند و هر کدام کاربرد خاص خود را در رابطه با عایق کاری دارند و برای اجرا عایق نانو در تمام قسمت های ساختمان مورد استفاده قرار می گیرند.

نکات و اطلاعات بیشتر در رابطه با عایق نانو

ایزوگام دلیجان و خدمات عایق نانو : نوعی عایق رطوبتی ساخته شده از رزین اکریلیک و مواد پلیمری پایه آب و الاستومری است و عایق سبک، مستحکم و انعطاف پذیر و غیر قابل تخریب برای انواع عایق های سیمانی، آجری، کاشی، سطوح فلزی، قیر و ایزوگامی سقف می باشد.

این محصول دارای مزیت بزرگ انعطاف پذیر بودن و مقاوم بودن در برابر سایش است. این عایق به صورت سرد و با برس یا برس اجرا می شود. اجرای این عایق بسیار آسان است و سطحی شبیه فرش ایجاد می کند با این تفاوت که عایق سفید است. در گرما و سرما شکافته نمی شود و ترک نمی خورد، هنگام قرار دادن میز و صندلی نمی ریزد و بهترین جایگزین برای آسفالت، بتن و آسفالت است.

 

دسته بندی دیگر عایق نانو با ایزوگام دلیجان

نوعی عایق نانو پلیمری شفاف است که برای محافظت در برابر آب و از بین بردن رطوبت و نشتی سطوحی مانند سنگ، موزاییک، کاشی، سرامیک، چوب، آجر و … استفاده می شود که برای جلوگیری از نفوذ رطوبت باید آب بندی شود. ضد آب بوده و در عین حال ظاهر و کیفیت سطح مواد مهر و موم شده روی آن را حفظ می کند.

نوعی پوشش سطحی درزگیر و محافظ می باشد که به صورت بسته بندی دو جزئی و یک قسمت مایع می باشد.این روکش حاوی انواع رزین های گرمانرم سخت شده جداگانه و قسمت پودری آن دارای مواد معدنی نسوز مانند سیلیکون، سیمان، الیاف پلی پروپیلن می باشد. ، و غیره. این محصول دارای دو فشار منفی و مثبت بوده و برای مناطقی که در معرض رطوبت هستند مانند زیرزمین، استخر و دیوارهای حائل مناسب است.

 

عایق نانو و ایزوگام دلیجان و تطبیق عایق با سطوح مختلف

ایزوگام توانایی تطبیق با مکان های ناهموار مثلا گنبد مساجد اطراف لوله ها و مکان های پیچ در پیچ مانند چاه را ندارد و امکان حمل قیر داغ در کیسه قیر به این مکان ها وجود ندارد و در عایق های نانو نیز دارد. انعطاف پذیری بالا در استفاده و قابل استفاده در تمامی قسمت های ساختمان با پوشش آن برای این منظور با استفاده از عایق نانو برای پوشش سرویس های بهداشتی، سقف های گنبدی، شیروانی، پله های ورزشگاه و کانال های آب مناسب است.

 

قیمت عوامل موثر بر قیمت عایق نانو و خدمات ایزوگام دلیجان

با افزایش قیمت دلار و افزایش قیمت قیر متاسفانه مواد افزودنی و ناخالصی هایی به فرآیند پخت ایزوگام و داخل قیر داغ اضافه می شود که باعث افت کیفیت سایر ایزوگام های موجود در بازار می شود. و نشت آب در ساختمان پس از استفاده ناشی از چسبندگی بالای عایق نانو و سبک بودن و بسته شدن بدون از بین رفتن نصب نانو بهتر است از ایزوگام برای تهیه این نوع پروژه ها.

لطفا در صورت انتخاب ایزوگام به کیفیت محصول خریداری شده توجه کنید، اجازه ندهید آب نشت کند و باعث آسیب به دیوارهای داخلی، رنگ و … شود و هزینه های زیادی را متحمل شود.

اشتراک گذاری این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


تماس با مشاور