ایزوگام مرغوب

نصب ایزوگام مرغوب و باکیفیت

ایزوگام مرغوب

5/5 - (2 امتیاز)

ایزوگام مرغوب

ایزوگام مرغوب نوعی پوشش دارای مقاومت بالا و با کیفیت می باشد که برای سطوح مختلف کاربرد دارد. ایزوگام با کیفیت با استفاده از روش های مخصوص مرتبط با نصب آن از طریق گرما از طرف نصاب عایق بر روی محل مورد نظر چسبانده خواهد شد.

ایزوگام مرغوب باید از چه موادی تشکیل شود ؟

 • قیر صنعتی با نرمی ۶۰ _ ۷۰
 • لایه پلی استر
 • یک لایه تیشو
 • مواد پلیمری ( شامل اتکتیک پلی پروپیلن)
 • پودر مس ۶۰۰ و پودر تالک
 • فویل آلومینیوم برای روکش کردن ایزوگام
 • فیلم پلی اتیلن و چسب و باند

 

نصب ایزوگام مرغوب و باکیفیت

مشخصات ایزوگام مرغوب

برای تشخیص ایزوگام مرغوب و با کیفیت  اطلاع یافتن از ویژگی های آن تشخیص را تا حد زیادی آسانتر خواهد کرد. مهمترین ‌این ویژگی ها شامل موارد زیر می شوند :

۱٫ از ویژگی های ایزوگام مرغوب ضخامت آن می باشد. ضخامت لایه رطوبتی استاندارد باید ۴ میلی متر باشد. چنانچه ضخامت ایزوگام کمتر از این مقدار باشد، کیفیت آن هم به نسبت کاهش خواهد داشت و استانداردهای لازم را دارا نخواهد بود. از جمله عوامل در ضخامت لایه ایزوگام مقدار قیر موجود در آن است. رفته رفته و با بالا رفتن هزینۀ قیر، اکثر شرکت ها بجای قیر از مواد غیر پلیمری در تولید ایزوگام بهره می گیرند، که بوی بسیار بدی دارد و در نهایت کیفیت آن نیز از این مسئله بی تأثیر نخواهد بود.

۲٫ وزن ایزوگام از دیگر مشخصات یک ایزوگام مرغوب بشمار می رود، وزن استاندارد عایق رطوبتی مرغوب باید ۴۰ تا ۴۲ کیلوگرم باشد، وزن پایین تر از این مقدار نشان دهندۀ غیر استاندارد بودن و بی کیفیت بودن ایزوگام می باشد.

۳٫ ضخامت روکش آلومینیومی ایزوگام مرغوب باید ۱۶ میکرون باشد.

۴٫  هنگام ایجاد ایزوگام استاندارد از لایه ی تیشو و پلی استر با کیفیت بهره گرفته می شود.

تماس با ما : ۰۹۱۲۷۲۳۱۰۱۷

۵٫  یک ایزوگام استاندارد و مرغوب بایستی دارای ضمانت نامه و بیمه نامه از طرف شرکت تولید کننده باشد. یکی از اصلی ترین موضوعات در تولید ایزوگام مرغوب و استاندارد، خرید ایزوگام  از شرکت های معتبر است. چرا که در صورت رخ دادن هر ایرادی تا مدت ها می توان از گارانتی و بیمه آن بهره گیری کنید.

۶٫ ویژگی های یک عایق رطوبتی استاندارد حتماً از ظاهر آن پیدا می باشد. این محصولات دارای نشان ملی استاندارد به میزان هر دو متر بر روی رول عایق هستند. بعلاوه کلیۀ مشخصات عایق مخصوصاً علامت استاندارد، تاریخ تولید، نوع عایق رطوبتی، ضخامت و وزن آن بر روی برچسب عایق وجود دارد.

۷٫ هنگام تولید ایزوگام مرغوب، فصل و شرایط آب و هوایی سردسیر، رطوبتی و گرمسیر، از مسائل بسیار مهمی است که تولیدکنندگان هنگام تولید ایزوگام آن رزا مد نظر قرار می دهند و متناسب با شرایط اقلیمی، ایزوگام استاندارد تولید می شود.

مطالعه کنید : کندن ایزوگام قدیمی

۸٫ از دیگر روش های تشخیص مشخصات ایزوگام مرغوب و استاندارد کشیدن دست بر روی لایه ی خارجی آن می باشد که از طریق استفاده از این روش در عایق با کیفیت ذرات سیاه آن به دست چسبانده نمی شود اگر چیزی غیر از این باشد ایزوگام استانداد نخواهد بود.

۹٫ ایزوگام با کیفیت در برابر سرما و گرما و تابش گرمای زیاد و به علاوه نفوذ سرما و آب مقاومت بالایی از خود نشان می دهد.

۱۰٫ ایزوگام مرغوب و با کیفیت در صورت تا شدن، خم نمی شود و به خود حالت نمی گیرد و  با کشیدن آن از هر طرف پاره نخواهد شد.

تلاش مجموعۀ ایزوگام دلیجان با در نظر گیری کلیۀ جنبه ها و رعایت نکات هنگام تهیۀ ایزوگام مرغوب در این چند سال جهت در دسترس قرار دادن شما مشتریان و خریداران محترم می باشد.

کارایی ایزوگام مرغوب

مشخصۀ مهم ایزوگام مرغوب و و استاندارد نسبت به ایزوگام هایی که ایزوگام هایی که کیفیت آنها کمتر است، مقاومت بالای آن و وزن کم آن در کنار استاندارد بودن وزن آن هستند، به همین دلیل ایزوگام مرغوب مناسب جهت عایقکاری سطوح بسیاری مانند پشت بام، پی و دیواره ساختمان، مخزن های آب، دیواره و کف سرویس های بهداشتی، استخر جهت ممانعت از نفوذ آب، لوله های نفت،  لوله های گاز، نصب ایزوگام بر روی دیوارها و خیلی از سطوح دیگر بکارگیری شده است.

مزیت های ایزوگام مرغوب

 1.  از جمله مزیت های بهره گیری از ایزوگام مرغوب، به صرفه بودن هزینه های آن می باشد. با توجه به این که عایق استاندارد و با کیفیت، استحکام سطوح مختلف رابالاتر می برد و با چند سال عمر و بازدهی زیاد خود از تخریب سطح جلوگیری می کند و در نهایت موجب صرفه جویی در هزینه های خریداران هنگام خرید و نصب ایزوگام خواهند شد.
 2.  وزن پایین ایزوگام با کیفیت از دیگر ویژگی های مثبت عایق استاندارد است، با در نظر گرفتن مواد مرغوب و به اندازۀ بکار برده شده در ایزوگام مرغوب وزن پایین آن برای سقف و سطح مناسب می باشد.
 3.  همانطور که قبل تر گفتیم عایق با کیفیت در برابر گرما و سرما و بعلاوه در مقابل تابش اشعۀ UV مقاومت بالایی از خود نشان می دهد.
 4. نشان دادن مقاومت در مقابل ضربات و فشار و پاره شدن از دیگر مزایای ایزوگام مرغوب است.

کلام آخر

نکتۀ بسیار مهم در بازدهی کارایی یک ایزوگام مرغوب بغیر از استاندارد بودن آن روش چسباندن آن می باشد. رعایت همۀ نکات و حرفه ای نصب ایزوگام توسط نصاب های ماهر بر روی سطوح مختلف، عایق از کندن و باد کردن در طول عمر خود مصون مانده و در نهایت سبب استحکام و افزایش طول عمر ایزوگام خواهد شد.

ایزوگام دلیجان با درنظر گرفتن اطمینان و اعتقاد حاصل از راندمان کاری در مجموعۀ ایزوگام دلیجان آمادۀ ارائۀ برترین خدمات عایقکاری به شما مشتریان عزیز خواهد بود. پس از طریق تماس با کارشناسان ما در کرج، تهران و اطراف از دریافت مشاوره به شکل رایگان و بازدید محل موردنظر بهترین و با کیفیت ترین خدمات عایقکاری را از ما بگیرید.

اشتراک گذاری این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


تماس با مشاور