بهترین ایزوگام

بهترین ایزوگام

بهترین ایزوگام

بهترین ایزوگام

 

بهترین ایزوگام
بهترین ایزوگام

شرکت های زیادی در ایران برای تولید ایزوگام (ایزوگام بام گستر، ایزوگام شرق دلیجان ،ایزوگام شرق و ایزوگام پشم شیشه ایران) و برندهای دیگر فعالیت دارند.
اما پرسش بیشتر مشتریان و خریداران توانایی تشخیص بهترین نوع ایزوگام است. ایزوگام با کیفیت باید عایق خوبی در مقابل نفوذ رطوبت به درون ساختمان باشد.

ایزوگام با کیفیت و مرغوب یا همان بهترین ایزوگام چگونه می توانیم تشخیص دهیم؟

از راه های ساده برای تعیین ایزوگام مرغوب توجه داشتن به نکات زیر است:

1- به جای این که پلیمرهای مرغوب را برای تولید ایزوگام با کیفیت به کار گیرند از پودر های معدنی و یا مواد غیرپلیمری استفاده می کنند که این امر یاعث میشود انواع تقلبی ایزوگام ها بویی مانند گازوئیل صنعتی بدهند.

2- راه دیگر گذاشتن تکه ای از عایق به مدت چند ساعت در یخچال است. بعد از انجام این کار آن از یخچال بیرون آوره و تا بزنید. اگر ترک هایی در قسمت تا شده مشاهده شد ، ایزوگام بی کیفیت و نا مرغوب است اما اگر راحت تا شد می توان گفت ایزوگام در مقابل سرما مقاومت بالایی دارد و کیفیت آن خوب است.

3- دست کشیدن روی قسمتی از ایزوگام که بدون پوشش است راه دیگری برای تشخیص مرغوبیت ایزوگام است. زمانی می توان گفت ایزوگام از مواد پلیمری با کیفیت خوب و قیر مرغوب تشکیل شده است که مواد سیاه ایزوگام به دست نچسبد و دست سیاه نشود.

4- عرض فویل آلومینیومی ایزوگام 10 سانتی متر کم تر از عرض ورق قیری است . به عرض 2.5 سانتی متر و طول 50 سانتی متر برشی بزنید . 20 سانتی متر را علامت بزنید.سپس به انداره ای بکشید تا پاره شود اندازه قسمت علامت گذاری شده قبل از این که پاره شود بایستی کم کم 25 سانتی متر شده باشد. 5 سانتی متر وزن واحد سطح با کاتالوگ همخوانی داشته باشد. به عنوان مثال 4 میل 4 کیلو باشد.

5- ضخامت رول بایستی در سطح به طور یکنواخت باشد.

6- تکه ایزوگام بایستی در هنگام کشیدن دارای مقاومت بسیار باشد.

7- انبار کردن ایزوگام حتما باید به صورت عمودی باشد.

بهترین ایزوگام

8- وزن ایزوگام بایستی با فاکتور فروش مطابقت داشته باشد یعنی نباید سبک تر باشد.

9- ایزوگام مرغوب بدون برآمدگی یا پستی و بلندی است، همپوشانی ها باید در خط راست انجام شوند و عرض همپوشانی باید در همه ردیف ها یکسان باشد.

10- وقتی در یک جای بسته قرار گرفت بایستی کاملا بوی قیر بدهد.

11- بخشی از ایزوگام را برش داده ، الیاف و پلی استر باید در لایه های میانی دیده شود. متاسفانه برخی از شرکت های نا معتبر داخل ایزوگام سنگ می ریزند تا سنگین شود. این سنگ ها در بافت ایزوگام مشخص است.

12- ایزوگام مرغوب انعطاف پذیری بالایی دارد . یک گوشه از آن را بگیرید و تا کنید ف این کار باید به راحتی انجام شود.

13- اگر ایزوگام 24 ساعت در یک محل باشد باید در زیر آن اثر قیر باقی بماند.

تشخیص بهترین ایزوگام

دمیده شدن قیر در ایزوگام به چه معناست؟

یعنی هنگامی که با دست لمس شود دست چرب شود.

پيشنهاد ما به مشتريان گرامي ايزوگام دليجان ميباشد

جهت اطلاع بیشتر ( درباره قیمت ایزوگام و نصب ایزوگام و فروش ایزوگام و انواع ایزوگام ) همچنین دریافت مشاوره در جهت انتخاب بهترین ایزوگام می توانید از طریق راه های ارتباطی با شرکت ایزوگام دلیجان تماس بگیرید.

0/5 (0 دیدگاه)

اشتراک گذاری این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Call Now Buttonتماس با مشاور