ایزوگام هفت تیر

ایزوگام هفت تیر

ایزوگام هفت تیر

خدمات فروش و نصب ایزوگام هفت تیر

نمایندگی ایزوگام دلیجان با ۲۵ سال سابقه درخشان ارائه دهنده مناسب ترین قیمت نصب ایزوگام و همچنین با کیفیت ترین عایقهای رطوبتی و ضد نم در تمام کشور میباشد.

ایزوگام دلیجان با توجه به نیاز صنعت ساختمان و تاسیسات کشور محصولات متنوعی برای شرایط آب و هوایی مختلف تولید و به بازار عرضه میکند .

نمایندگی ایزوگام دلیجان با استفاده از مرغوب ترین ایزوگام های موجود در بازار و با ارائه بالاترین کیفیت نصب ایزوگام ،بام خانه شما را از نفوذ هر گونه نم و رطوبت بیمه می کند.

ما این خدمات را در تمامی نقاط تهران و حومه تهران و بطور ویژه در منطقه شمال تهران ارائه می کنیم .

ایزوگام هفت تیر

ایزوگام هفت تیر

شما میتوانید جهت اطلاع از قیمت ایزوگام از صفحه نیز دیدن فرمایید.

همچنین جهت آشنایی بیشتر با ایزوگام دلیجان و همچنین خدمات و مطالب از صفحه اصلی سایت دیدن فرمایید.

نحوه شناخت ایزوگام مرغوب :

یکی از بهترین روش هایی که افراد می‌توانند با کمک آن کیفیت مرغوبیت ایزوگام را تشخیص دهند این است که عایق در اثر کشیده شدن زیاد و فشار بالا پاره نشود و در اثر تا شدن پاره نشود.

همچنین ایزوگام اجرا شده بعد از نخستین بارش کیفیت خود را نشان می‌دهد. چنانچه در این مرحله عایق دچار مشکل نشود تا سال های سال دوام خواهد داشت.البته امر مفید ایزوگام ۱۵ سال می باشد.

برای این امر نیاز به زیرسازی مناسب محل ایزوگام می باشد و نباید مصالح نامرغوب در ساختمان استفاده شده باشد همچنین نباید ایزوگام مورد کنده‌کاری و یا ضربه قرار گیرد تا سوراخ شود.

متاسفانه بعضی از افراد جهت عایق‌کاری ساختمان، پایین بودن قیمت ایزوگام را ملاک قرار میدهند که در این خصوص میتوان یادآوری کرد که شرکت‌های معتبر  با وجود این که خدماتشان را گران‌ تر ارائه می‌کنند، ولی در حقیقت به اصول و استاندارد های خاص تولید و ارائه خدمات ایزوگام توجه می‌کنند موجب دوام و مرغوبیت بسیار بالاتر عایق میباشند.

اکثر شرکت‌های با سابقه، دارای نمایندگی‌ می باشند که در زمان  دریافت سفارش‌، کارشناسان  را به ساختمان اعزام می‌کنند و این کارشناسان به مشتری راهنمایی و توصیه های لازم را ارائه میکنند.  ایزوگام هفت تیر

به طور مثال، جهت اجرای عایق‌کاری مناسب بر بام ساختمان ، ایزوگام روی دیواره باید تا ۸۰سانتی‌متر را پوشش دهد.

متاسفانه مردم با توجه به محل استفاده، با عایق‌های مناسب آشنایی ندارند و  استفاده از ایزوگام ارزان قیمت را ترجیح میدهند ولی به کیفیت و استحکام  عایق اهمیتی نمیدهند.

ولی باز هم ذکر میکنیم که ایزوگام مناسب در اولین گام باید دارای استاندارد ایران باشد.

در این شرایط ایزوگام باید مقاومت مناسبی در برابر شرایط جوی منطقه، (گرما و سرما) دارا باشد. همینطور دارای طول عمر بالا و در آخر از نظر مقاومت کششی توان کافی را برخوردار باشد.

متاسفانه برخی افراد اقدام به تولید ایزوگام های نا مرغوب با نام برند های معتبر می کنند،با توجه به اینکه برای تولید ایزوگام استاندارد می بایست مواد اولیه استفاده گردد،یعنی الیاف پلاستیک بازیافت شده و  مواد پالایش شده که دارای ناخالصی می باشند در تولید ایزوگام مورد استفاده قرار نگیرد .

همچنین بعضی کارخانه‌ها در  زمان تولید ایزوگام در جهت کسب سود بالاتر، از مواد اولیه نامرغوب استفاده می‌کنند و بدلیل اینکه که واحد پالایش ندارند، توانایی تولید ایزوگام استاندارد را نیز ندارند .
به همین دلیل چنانچه تمامی شهروندان از عایق‌های استاندارد استفاده نمایند، واحد های تولید ایزوگام معتبر به تولید بیشتر ترغیب می‌شوند و کارخانه هایی هم که ایزوگام نامرغوب تولید می کنند ،مجبور به افزایش کیفیت محصولات خود می گردند.

امتیازات ایزوگام

در مورد امتیازهای ایزوگامپ در قیاس با به عایق های دیگر مانند آسفالت و قیرگونی : ایزوگام  دارای قابلیت نصبی سریع و ساده است. همینطور به سنگینی دیگر عایق‌ها نمی باشد و بار مرده بر روی ساختمان را به کمتر میکند.

ایزوگام هفت تیر

0/5 (0 دیدگاه)

اشتراک گذاری این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Call Now Buttonتماس با مشاور